אודות

הכירו את Living

ברוכים הבאים למהפכת השכירות של Living, הדרך הנכונה לחיות.

Living מקבוצת אזורים, מחברות הבנייה הגדולות והוותיקות בישראל, מובילה מהפכה בתפיסת המגורים. אוקיי, מה זה אומר מהפכה? מכירים את עולם השכירות שבו הדירה שלך לטווח קצר, שלא נאמר טווח זמן לא ברור? תשכחו מזה.

Living מאפשרת לכל אחת ואחד שכירות ארוכת טווח הוגנת, בטוחה ואיכותית יותר.
כיום Living מצויה בשלבי פיתוח שונים של כ-2,300 דירות להשכרה לטווח ארוך ברחבי ישראל מתוכן כ-800 בבניינים מאוכלסים.

Living מזמינה אתכם ליהנות משילוב אידיאלי

מצד אחד דירות חדשות לגמרי בסטנדרט פרמיום, ישירות מחברת נדל”ן מובילה, ומצד שני חוזה הוגן ושקוף לשכירות ארוכת טווח. אידיאלי אה? חכו… תוסיפו לזה פריסה ארצית, תכנון עכשווי וגם סטנדרט גימור ואבזור שהם פרמיום. זה כבר קצת יותר מאידיאלי, זה כבר מתקרב למושלם.

חתמתם, הגעתם, התחלתם לחיות את חווית ה-Living... פה אנחנו ממשיכים

Living מחויבת לשירות מהיר ומקצועי תוך התמקדות ברווחת הדיירים. איך זה בא לידי ביטוי בפועל? בתחזוקה של הבניין, הסביבה וכל זה תוך עידוד חי קהילה משותפים, מפרים ונעימים.

לדעת שאתם שוכרים מבית טוב. הכי טוב.

כבר למעלה מ-50 שנים שאזורים יוזמת ומתכננת פרויקטים בארץ ובחו”ל, ונחשבת לאחת מחברות הנדל”ן הגדולות והיציבות בישראל. לאורך השנים הקימה אזורים למעלה מ-170 אלף יחידות דיור ביותר מ-150 יישובים וערים בישראל. בבסיס כל אחד מהפרויקטים של אזורים קיים איזון בין פרטיות חיי המשפחה לבין הקשר עם השכנים. לאורך השנים אזורים רכשה לעצמה מוניטין של דיוק ותשומת לב לצרכי דיירים, אדריכלות עדכנית ושירות לקוחות מסור. כחברה מבית אזורים, Living ממשיכה את מסורת האיכות וההקפדה בפרויקטים שהוקמו מיסודם לשכירות ארוכת טווח, של דירות חדשות בסטנדרט פרמיום.

האיכות והגמישות שאתם אוהבים, יחד עם הבטחון שאתם צריכים, זה Living

הפרויקטים של Living